Правоохоронці завершили розслідування щодо депутата окупаційного парламенту Херсонщини

Депутат окупаційної «Херсонської обласної думи» Ігор Щепелін (в центрі). Фото:окупаційні ресурси.

Національна поліція України завершила розслідування проти депутата «Херсонської обласної думи» Ігоря Щепеліна. Йому інкримінували колабораційну діяльність.

Про це йдеться у документі, опублікованому на сайті Офісу Генерального прокурора.

Після повномасштабного вторгнення Росії до України Щепелін добровільно пішов на співпрацю з окупантами, отримав посаду «заступника начальника департаменту зовнішніх зв’язків та внутрішньої безпеки військово-цивільної адміністрації Херсонської області». Брав участь у проведенні незаконного «референдуму» щодо виходу регіону зі складу України та приєднання до Росії.

У нелегітимній Херсонській обласній думі отримав посаду «голови комісії з економічної політики, підприємництва, промисловості та розвитку інфраструктури».

Прикметно, що Ігор Щелепін став «депутатом» одразу в десяти нелегітимних «думах». Він йшов під першим номером у всіх списках маргінальної партії «Справєдлівая Россія — патріоти — за правду», тож тепер він вважається «депутатом» ще й таких «дум»: Великолепетиська, Генічеська, Голопристанська, Каланчацька, Каховська, Нижньосірогозька, Новокаховська, Новотроїцька та Скадовська.

За вчинені дії Щепеліну загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі строком від п’яти до десяти років з  конфіскацією майна.

Читайте також: Правоохоронці оголосили підозру очільниці російського банку в Херсоні.

 

 

Залишити відповідь