Правоохоронці завершили розслідування щодо посадовця в окупаційному міністерстві Херсонщини

143 Фото ілюстративне

Служба безпеки України завершила розслідування проти начальника відділу в незаконному міністерстві  Херсонської області Валентина Мангушева. Йому інкримінували колабораційну діяльність.

Про це йдеться у документі, опублікованому на сайті Офісу Генерального прокурора.

За інформацією слідства, Мангушев пішов на співпрацю з росіянами не пізніше 4 червня 2022 року. Його призначили начальником відділу з контролю за експлуатацією будівель та споруд і капітального будівництва департаменту охорони здоров’я окупаційної адміністрації Херсонської області.

Слідчі стверджують, що фігурант забезпечував функціонування та ревізії роботи комунальних споруд підзвітних організацій.

Не раніше 1 вересня 2022 року Валентина Мангушева призначили начальником аналогічного відділу в Міністерстві охорони здоров’я Херсонської області.

Також він організовував перевірки ремонтів на територіях підзвітних організацій та розробку проєктно-кошторисної документації.

За вчинені дії Валентину Мангушеву загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

Читайте також: До 15 років ув’язнення засудили двох зрадників з Херсонщини.