Президентський Тиждень Володимира Зеленського – 16-21 липня 2019 || Общественные новости

Яким видався робочий тиждень для голови держави
Ранок корисно починати з зарядки, а президентський тиждень – з питань здоров’я та спорту )
 
Понеділок, 16 липня 2019
 
У понеділок, 16 липня 2019 року Володимир Зеленський заявив – “Україна має вибороти право на проведення Олімпійських ігор
Україні необхідно розробити стратегічний план, щоб претендувати на проведення Олімпійських ігор. Відповідне завдання Президент Володимир Зеленський поставив 16 липня, під час спілкування з міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим та президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою на території Державного підприємства «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа».
 
У той самий понеділок, 16 липня, по обіді, Володимир Зеленський вручив державні нагороди членам юнацької збірної України (U-20) з футболу, які перемогли на чемпіонаті світу в Польщі. Також Глава держави нагородив золотих медалістів ІІ Європейських ігор, на яких Україна посіла загальнокомандне третє місце.
Ми хочемо змінити ставлення держави до спорту та спортсменів – заявив президент.
 
16 липня Володимир Зеленський разом з керівництвом Офісу Президента відвідав село Путрівка Київської області.
Глава держави приїхав пересвідчитися у правдивості інформації щодо незаконної діяльності місцевого комунального реєстратора, яка надійшла йому напередодні.
Як з’ясувалося, у приміщенні, де за документами перебуває комунальний реєстратор, насправді – будинок культури.
– В Україні у середньому 2-3 рази на день незаконно змінюють власника. Ми можемо оновити склад антирейдерської комісії Мін’юсту. Можемо до моменту наведення ладу відключити всіх реєстраторів, які створюють зараз ризики рейдерства. Відключіть – сказав Президент.
Зі свого боку керівник Офісу Президента Андрій Богдан зазначив, що найближчим часом з’явиться указ Глави держави щодо боротьби з рейдерством у сфері реєстрації.
Натомість представниця Мін’юсту підкреслила, що ця проблема не нова й наразі в ручному режимі проводиться відключення недобросовісних реєстраторів. Під час зустрічі було обговорено можливий план дій, щоб мінімізувати ризики рейдерства. Зокрема, йшлося про впровадження необхідних технологічних інструментів.
 
Під вечір 16 липня Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.
Співрозмовники обговорили шляхи подальшої активізації мирного врегулювання ситуації на Донбасі, перспективи реалізації двосторонніх інвестиційних проектів та подальшого забезпечення транзиту газу територією України.
 
Вівторок, 17 липня 2019
 
Ранок вівторка для 6го президента України розпочався з міжміських поїздок – Миколаїв і Харків…
 
Президент України Володимир Зеленський запропонував в. о. голови Миколаївської ОДА В’ячеславу Боню написати заяву на звільнення. Про це Глава держави заявив під час ознайомлення з інфраструктурою та умовами функціонування Миколаївського міжнародного аеропорту 17 липня.
– Ви робите такий вираз обличчя, наче ви ні до чого і перший раз прийшли. Чому ви до людей ставитесь, як до скотів?… Усі кажуть, що Миколаїв є бандитським містом. Це нормально? Чиновники поводяться, як бандити, – звернувся до присутніх миколаївських чиновників Президент.
Глава держави також повідомив, що нині шукають кандидатуру на посаду голови Миколаївської ОДА, та закликав активістів запропонувати, кого вони хотіли б бачити очільником облдержадміністрації через систему “ЛІФТ”.
 
17 липня, під час робочої поїздки до Харківської області Президент України Володимир Зеленський провів нараду з питань боротьби з незаконною природно-ресурсною господарською діяльністю в регіоні. Перед початком наради Глава держави оглянув ділянки незаконної вирубки лісу та розробки піщаного кар’єру під Харковом.
– Припиніть незаконну вирубку лісу, або на ваше місце прийдуть інші – заявив Президент профільним спеціалістам під час наради на Харківщині.
 
Середа, 18 липня 2019
 
18 липня Володимир Зеленський доручив МЗС розробити спрощений механізм надання українського громадянства людям, які потерпають від порушення прав і свобод у своїх країнах.
Таке рішення Президент ухвалив у зв’язку з продовженням арешту 24 українським морякам, а також підписанням Президентом Російської Федерації указу щодо спрощеного порядку надання українцям російського громадянства.
Водночас в Офісі Глави держави заявили, що цей указ спрямований на українських громадян, які вимушені проживати на тимчасово окупованих територіях, і підкреслили, що такий крок з боку РФ створює додаткові перешкоди на шляху до деескалації конфлікту та реінтеграції Донбасу, прихильність до яких керівництво Росії неодноразово декларувало.
При цьому, піднялося питання щодо можливого введення е-громадянства та е-резидентства іноземців в Україні.
владимир зеленский
18 липня під час засідання Ради 18 липня у Києві Володимир Зеленський заявив, що сподівається, що оновлена Національна рада з питань антикорупційної політики стане майданчиком для реальної боротьби з корупцією в країні.
– Ми маємо відновити довіру людей до влади, подолавши корупцію, – зауважив Президент. По обіді, на засіданні Національної ради з питань антикорупційної політики, Президент повідомив, що за значні недоліки в роботі 17 липня був відсторонений від виконання обов’язків керівник «Укртрансбезпеки» Михайло Ноняк, а до правоохоронних органів було передано нові матеріали про оборудки в оборонній сфері.
Під час зустрічі Зеленський підняв питання неправомірних дотацій Миронівському агрохолдингу, корупції в дорожній і бюджетній сферах та діяльності “Укртрансбезпеки”.
 
18 липня 2019 року Володимир Зеленський підписав указ про надання громадянства особам, які брали участь у захисті територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.
Згідно з Указом № 526/2019, до громадянства України прийнято дев’ятьох осіб. Серед них – Сергій Алєксєєвич, Станіслав Гібадулін, Сергій Гноєвий, Нугзар Канделакі, Андрій Ковніренко, Нікіта Макєєв, Денис Прохоров та Олексій Сівохін. Вони – безпосередні учасники бойових дій на сході України.
Також до громадянства України прийнято Дмитра Фоміна, який брав участь у підвищенні фахової підготовки, навчанні та забезпеченні необхідним спорядженням військових медиків Збройних сил України в умовах бойових дій.
 
Також, 18 липня Президент України Володимир Зеленський з робочою зустріччю побував у Запоріжжі, де ознайомився з перебігом ремонтних робіт на автомобільному переході через греблю Дніпровської ГЕС та доручив запорізькому міському голові Володимиру Буряку до 15 жовтня завершити ремонтні роботи на ГЕС, а також побороти амброзію, незаконний гральний бізнес і наркоторгівлю.
Також Володимир Олександрович оглянув Преображенський мост і процес реконструкції Запорізького аеропорту та доручив профільним структурам “розморозити” в 2020 році будівництво нових мостів через річку Дніпро в Запоріжжі.
 
Четвер, 19 липня 2019
 
Президент оглянув експериментальні модулі для розміщення військовослужбовців у польових умовах.
– “Маємо поліпшувати умови для наших військовиків і військовослужбовців у зоні проведення операції Об’єднаних сил та на передовій” – заявив Головнокомандувач України
 
– “Остаточною метою України є повернення додому всіх українців, яких утримують в РФ” – про це заявив Президент Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання журналістів, чи буде українська сторона реагувати на заяву Росії щодо видачі Кирила Вишинського як жест доброї волі, – “Ми готові до одночасного звільнення Вишинського та Сенцова й хочемо повернення всіх утримуваних українців”.
 
Після обіду в четвер Глава держави провів зустріч з мексиканським інвестором Пітером Фойо.
Зеленський наголосив, що співпраця з інвесторами, які готові вкладати в Україну кошти, є одним із пріоритетів для нього та його команди.
 
За результатами робочої наради щодо дорожньої інфраструктури, яка відбулася 19 липня, Президент Володимир Зеленський підписав указ щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг.
Документ передбачає низку заходів, спрямованих на створення безпечних та комфортних умов для учасників дорожнього руху, розвиток мережі якісних доріг, формування сприятливих умов для бізнесу.
 
Під вечір, 19 липня Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з представниками ділових кіл Китайської Народної Республіки.
Глава держави наголосив, що одним з головних пріоритетів його команди є гарантування безпеки інвестицій. Глава держави запропонував обговорити з представниками китайського бізнесу можливості інвестування у розвиток інфраструктури, сільського господарства та у розробку газових родовищ в Україні.
 
– З 5 вересня розпочне роботу Вищий антикорупційний суд. Після формування більшості у новому парламенті з’явиться кандидатура нового Генпрокурора. Таким чином, ми зможемо на ділі захищати інвесторів від впливу правоохоронних органів, – заявив Президент під час іноземної зустрічі в Києві.
 
П’ятниця та субота, 19-20 липня 2019
 
П’ятниця та субота – 19-20 липня, пройшли в звичайному робочому темпі разом з командою Офісу Президента України та профільними спеціалістами.
 
Неділя, 21 липня 2019
 
21 липня Президент України Володимир Зеленський і його дружина Олена взяли участь у голосуванні на позачергових виборах народних депутатів України.
– Я очікую на чесний, справедливий результат виборів, – наголосив Глава держави на одній з виборчих дільниць у Києві.
На думку Глави держави, Прем’єр-міністром має стати людина, яка раніше не працювала на високих посадах.
– Я вважаю, що ця людина має бути професійним економістом. Я дуже хотів би, щоб це була абсолютно незалежна людина, яка не була ні Прем’єр-міністром, ні спікером, ні лідером будь-якої фракції, – зазначив Володимир Зеленський.
 
Корреспондент – Андрій Згодін
 
Поделиться с друзьями
 
Почитать другие


Источник