Принц Гаррі буде “легендою авіації” через прихильність Джона Траволти до його матері | Шоубизнес

  Принц Гаррі буде “легендою авіації” через прихильність Джона Траволти до його матеріadmin

Принц Гаррі удостоїться звання “Легенда авіації”, отримавши його разом із героєм “Аполлона-11” Баззом Олдріном і Нілом Армстронгом на церемонії в Беверлі-Гіллз, організованій Джоном Траволтою. І багатьох це рішення обурило.

Джон Траволта, як виявилося, був “рушійною силою” того, що принца Гаррі буде названо “Живою легендою авіації”. Актор, як повідомляється, “завжди відчував зв’язок із герцогом відтоді, як танцював із Діаною в Білому домі”. Тож, можна сказати, що Гаррі отримав незаслужене, на думку багатьох, звання “по блату”. Про це пише Daily Mail.

Саме Траволта наполягав на тому, щоб принц Гаррі був удостоєний честі на завтрашньому заході під час процесу відбору серед наявних лауреатів і членів комітету.

Принцеса Діана і Джон Траволта, як відомо, танцювали разом на вечері в Білому домі в знаковий момент 1985 року, який, як кажуть, став найяскравішою подією в житті голлівудського актора.

Джерело, пов’язане із заходом, повідомило, що Траволта, який здобув нагороду “Живі легенди авіації” 2007 року, вважає, що сини Діани продовжили її справу в благодійній діяльності.

“Ім’я Гаррі було висунуто через його дивовижну прихильність допомозі тим, хто перебуває в армії, а також підвищенню обізнаності про тріумфи та труднощі цього життя”, — повідомило джерело.

Також інсайдер назвав принца Гаррі видатним філантропом і заявив, що будь-яке припущення про це як про рекламний трюк є ганебним і образливим припущенням.

“Звичайно, Джон був прихильником Гаррі та підтримав його кандидатуру. Він завжди відчував зв’язок із ним, особливо тому, що вони з Діаною насолоджувалися цим моментом історії поп-культури, танцюючи в Білому домі”, — і хоч інсайдер, як і Джон Траволта, підтримує той факт, що Гаррі назвуть “Живою легендою авіації”, проте багатьом це не сподобалося.

 

Якщо болять ноги чи спина, покажу Вам чудовий засіб