Продовжують будівництво, попри війну: чому варто обрати котеджне містечко «City Villa Club» (ФОТО)

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу.

Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

Сучасне та унікальне котеджне містечко преміумкласу «City Villa Club» — місце, де переплітаються комфорт та безпека, найсучасніші технології та великий вибір планувань.

Тут кожен знайде будинок, який ідеально задовольнить усі потреби.

Адже City Villa Club» — це більше, ніж просто ряд будинків. Це — спільнота, де кожен мешканець може насолоджуватися своїм простором в атмосфері спокою, де діти ростуть у безпеці та гармонії з природою, де кожен вечір — це сімейне свято.

Клубне містечко «City Villa Club» складається з 27 котеджів з власним подвір’ям та гаражем в будинку. Ряд котеджів вже введені в експлуатацію. Будівництво будинків продовжується, попри повномасштабну війну.

Проєктом забудови передбачено будівництво житлових будинків двох типів: дуплекси та таунхауси. Площі житлових будинків від 118.9 до 175,7 0 метрів квадратних. Прибудинкові земельні ділянки — від 1,5 до 4 соток. Ціни на будинки від — 26 000 гривень за метр квадратний. 

У радіусі пішохідної доступності знаходяться великі супермаркети: ТРЦ «Veles Mall», «METRO» та будівельний гіпермаркет «Епіцентр». Тому мешканці можуть насолоджуватися усіма перевагами сучасного життя, бувши при цьому вдалині від міської метушні. 

Окрім зручного розташування та сучасної інфраструктури, майбутнім мешканцям пропонують місця для прогулянок та відпочинку на території закритого містечка, дитячий майданчик та паркомісця. 

Завітавши на екскурсію у клубне містечко «City Villa Club», ви переконаєтесь, що це — не просто місце, де зводяться стіни та дахи, це — комплекс, розроблений з урахуванням найбільших потреб та очікувань майбутніх мешканців будинків.  

Чому варто обрати саме клубне містечко «City Villa Club»? 

  • Досвід: роки бездоганного досвіду в галузі будівництва. 
  • Якість: тільки найкращі матеріали та сучасні технології. 
  • Індивідуальний підхід: у компанії дослухаються до запитів клієнта та створюють простори, які відповідають конкретному стилю життя.
  • Зручне розташування: поруч розташовані необхідні для комфортного життя та відпочинку об‘єкти інфраструктури. 
  • Приватність: клубне містечко знаходиться на закритій території з власною охороною, гарантуючи вам безпеку. 
  • Розтермінування: ви можете оформити зручне розтермінування платежів, а перший внесок складає всього 30%.

За понад 20 років на ринку фахівці «ND Group Development» реалізували десятки проєктів різного рівня складності з пильним врахуванням деталей, щоб кожен дім став справжнім втіленням мрії про ідеальне житло.

Навіть попри повномасштабну російсько-українську війну, будівельна компанія продовжує зведення житла.

Довірте будівництво свого майбутнього компанії «ND Group Development» — і отримайте результат, який перевершить ваші очікування. 

Детальніше на сайті або за телефонами: +38 (050) 744-90-90, +38 (068) 744-90-90.

Локація: вулиця Чумака, село Вовчинець, Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківської області.

Реклама

Фотогалерея