Продовжують здобувати професійні знання: команда рівненського ЦНАПу взяла участь в міжрегіональному семінарі

Представники команди Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному взяли участь у міжрегіональному семінарі “Посилення стійкості міжрегіональних мереж ЦНАП задля розвитку та вдосконалення адміністративних послуг в умовах воєнного стану”, який був проведений за сприяння Програми розвитку ООН в Україні в межах проєкту “Посилення стійкості громад у вибраних регіонах Рівненщини” за підтримки уряду Великої Британії.

Метою заходу є покращення діяльності ЦНАП, обговорення та поширення кращих практик роботи, налагодження діалогу представників ЦНАПу з іншими суб’єктами надання адміністративних послуг, обмін досвідом побудови ефективної команди, а також  окреслення шляхів зміцнення потенціалу ЦНАП в умовах кризового реагування та відновлення на 2024 рік.

«Проведений захід став важливою платформою для представників ЦНАПів, адже обговорювалися важливі аспекти надання адміністративних послуг спрямовані на підвищення стійкості міжрегіональних мереж ЦНАП, зокрема у воєнний період. Обговорені виклики в сфері адмінпослуг та плани зміцнення потенціалу ЦНАП у кризових умовах. Це не лише обмін досвідом, але й стратегічна платформа для подальшого розвитку якісних адміністративних послуг» – зауважила директор Департаменту цифрової трансформації та забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради Євгенія Курсик.


Впродовж заходу обговорили поточні виклики у сфері надання адмінпослуг соціального характеру через ЦНАП, налагодження ефективної взаємодії з Пенсійним фондом України, особливості надання адміністративних послуг Держпродспоживслужби та Держгеокадастру, а також вплив внесених відомостей до ДЗК про функціональні зони на надання адміністративних послуг.