Продюсер Євген Тріплов припинив співпрацю з лейблом Papa Music

Автор і музичний продюсер хітів для Wellboy, ENLEO та інших Євген Тріплов залишив лейбл Papa Music і займеться іншими проєктами.

Про це Євген повідомив в Instagram. Серед причин виходу з лейблу він називає участь у сторонніх музичних проєктах: 

«Ми з Papa Music припинили співпрацю і дякуємо одне одному за досвід. Останнім часом у мене було багато проєктів, які мене розфокусували, і я почав віддалятися від свого призначення. Тому я вирішив скіпнути минуле і зосередитись на чомусь одному, новому. Що це за “щось”, ви дізнаєтесь дуже скоро, тому слідкуйте за новинами».

Серед останніх робіт продюсера поза лейблом Papa Musicпісня Злати Огнєвіч «Полюбила», де він зазначений як автор, і «Зорі» співака Voloshyn, над яким працював Євген і його команда.

Євген Тріплов — лідер гурту «Бамбинтон», автор і продюсер пісень для багатьох українських артистів, зокрема Тіни Кароль, MONATIK, DEMCHUK, Анни Трінчер та інших.

Спільно з Юрієм Бардашем він колись доклався до головних хітів Wellboy і був серед продюсерів співака, з яким у Papa Music триває конфлікт. Для іншого підписанта лейблу ENLEO він є співавтором пісень «чорнеморе», «м’ятна ніч» і «до завтра».

Після початку повномасштабного вторгнення Євген Тріплов розповів, що його дитина народилася під час війни в бомбосховищі та заявив про припинення співпраці з Юрієм Бардашем.

Залишити відповідь