Прощання в Полтаві: 22 січня прощалися з чотирма воїнами

Фото – Полтавська міська рада

Альбіна Ковпак22 січня 2024, 13:01

22 січня у головному соборі міста прощалися із загиблими військовими: Андрієм Неізвідським, Дмитром Пушкарем, Вячеславом Чернихевичем, Андрієм Середою.

Церемонія прощання в Полтаві відбулася у Свято-Успенському соборі. Рідні, знайомі, побратими та небайдужі містяни провели у вічність захисників.

Андрій Неізвідський

Воїн народився 14 вересня 1975 року та жив у Полтаві. 27 лютого 2022 року захисника призвали на посаду командира міномета.

Загинув Андрій Неізвідський 15 січня 2024 року на Донецькому напрямку внаслідок ураження керованою авіаційною бомбою. Воїн дістав множинні поранення несумісні з життям.

Прощання в Полтаві

Дмитро Пушкар

Захисник з позивним «Балу» народився 26 грудня 1984 року та жив у Полтаві. 26 лютого 2022 року воїна мобілізували, він боронив Україну на посаді старшого навідника.

Дмитро Пушкар поліг 15 січня 2024 року на Донецькому напрямку внаслідок ураження керованою авіаційною бомбою. Воїн дістав множинні поранення несумісні з життям.

Прощання в Полтаві

Вячеслав Чернихевич

Воїн народився 8 липня 1966 року та жив у Полтаві. Його призвали 31 серпня 2022 року на посаду старшого водія.

Помер військовослужбовець 18 січня 2024 року під час тривалого лікування у Полтаві.

Прощання в Полтаві

Андрій Середа

Воїн народився 9 листопада 1997 року в колишньому Диканському районі та служив снайпером з липня 2023 року.

Андрій Середа поліг 21 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку, отримавши несумісні з життям поранення.

Прощання в ПолтавіПрощання в Полтаві

Вічна пам’ять героям.

Згадаймо імена полеглих за Україну земляків

Надійшла звістка про смерть захисника Сергія Дмитренка у лікарні Дніпра, де він лікувався після поранення. 13 січня він дістав уламкове поранення у Бахмутському району на Донеччині.

Молодий воїн Олександр Степаненко боронив Україну з першого дня повномасштабної війни. 20 січня захисника провели в останню путь в Полтаві та поховали у рідній громаді.

Командир відділення Тимофій Бакаров та стрілець Владислав Шаповалов віддали свої життя за Україну. Із захисниками прощалися 18 січня у Свято-Успенському соборі Полтави.

Владислав Шаповалов дістав несумісні з життям поранення у результаті атаки ворожого дрона. Тимофій Бакаров дістав поранення, не вийшов на зв’язок та не повернувся до розташування.  Пізніше побратимам вдалося винести тіло командира.  8 січня за результатами експертизи ДНК його особу ідентифікували.