РЕБ для «Ведмедів»: полтавці починають збір на 1,2 млн грн для військових на передовій

Аліса Куценко20 січня 2024, 09:01

На ці кошти волонтери придбають по два стаціонарних і портативних комплекси радіоелектронної боротьби.

Командний збір «Заглуши ворога» для полтавців у мотопіхотному батальйоні «Ведмеді» 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади стартував у п’ятницю, 19 січня.

Бійці наразі перебувають у Запорізькій області. Вони розповідають, що росіяни мають перевагу в застосуванні FPV-дронів, через що військові гинуть. Їм потрібні засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ), які придушують та блокують канали управління ворожих безпілотників. 

Волонтери збирають кошти на: 

  • стаціонарну систему КВЕРТУС AD KRAKEN-М – 2 шт;
  • портативний комплекс КВЕРТУС AD COUNTER FPV BACKPACK – 2 шт;

А тепер – детальніше.

КВЕРТУС AD KRAKEN-М – водонепроникна стаціонарна система, що блокує канали управління БПЛА. Може використовуватися на відкритому повітрі. Радіус придушення каналів керування сягає до 1400 м.

КВЕРТУС AD COUNTER FPV BACKPACK – портативний комплекс для блокування БПЛА у вигляді рюкзака для запиту військових. Цей пристрій блокує частоти в діапазоні 850-940 МГц, які вибирають дрони FPV.

збір на КВЕРТУС

Сума збору – 1 млн 200 тис. грн. Разом з волонтером Валерієм Лецьо та ще 26 полтавцями «ЗМІСТ» відкриваємо командний збір «Заглуши ворога», завдяки якому сподіваємося зібрати таку суму. 

Ваші пожертви потрібні на монобанці збору або на карту збору: 5375 4112 1401 3166. Також задонатити можна на краудплатформі «ЗМІСТу».