Рейтинг знизився. Відомо, скільки відсотків українців цілком довіряють президенту України

22% українців повністю схвалюють діяльність президента України, 15% навпаки – повністю незадоволені діями Володимира Зеленського.

Про це повідомляє опитування Соціологічної групи “Рейтинг” від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту, передає Фіртка.

Варто зазначити, що у порівнянні з вереснем 2023 року відсоток українців, які повністю підтримують діяльність президента України Володимира Зеленського, зменшився з 42% до 22%.

Окрім того, згідно з інфографікою опублікованою соціологами – 41% опитаних заявили, що “скоріше схвалюють” діяльність Президента, тоді як 18% – “скоріше не схвалюють”. Також, 4% українців відповіли, що “важко відповісти”, тоді як 22% – “скоріше не схвалюють”.

Довідково: опитування проводили з 17 по 21 лютого 2024 року методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера.

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше. Вибірка не включає українців, які зараз не перебувають в Україні. 

Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 2.2%. Дослідження фінансувалося Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:

«Вижив — винний»: що таке синдром вцілілого та як не картати себе за те, що ти у безпеці

Рідні на війні: як підтримати себе, дитину та тих, хто боронить Україну

Пошуки зниклих безвісти українських бійців: що варто знати прикарпатцям, аби не нашкодити