Режисер Антоніо Лукіч зняв кліп для рок-гурту «Жадан і Собаки». Дивіться «Рогань» Антоніо Лукіч зняв кліп для «Жадан і Собаки»

Режисер Антоніо Лукіч («Мої думки тихі», «Люксембург, Люксембург») зняв кліп для харківського рок-гурту «Жадан і Собаки».

У відеороботі на пісню «Рогань» молодий хлопець-курʼєр збирає друзів, аби помститися кривднику і повернути назад вкрадений велосипед. Це перший музичний кліп знятий Лукічем

Стиль кліпу нагадує фільми Лукіча — особлива увага до деталей, автентичні локації та впізнаваний гумор режисера. Тепер неможливо розгледіти письменника і фронтмена гурту Сергій Жадана в образі найкращого працівника жіночої перукарні «Барбі».

Кліп закінчується строками народної мудрості: «Не чіпай чуже, бо отримаєш п*зд*». Пісня «Рогань» увійде до нового альбому гурту «Жадан і Собаки», який має вийти на початку цього листопада.

«Жадан і Собаки»  — український рок-гурт із Харкова, створений у 2000 році. Раніше колектив називався «Собаки у космосі», але після тісної співпраці з Сергієм Жаданом гурт дістав теперішню назву. Як «Жадан і Собаки» колектив записав три альбоми: «Бийся за неї» (2014), «Пси» (2016) та «Мадонна» (2019).