Ремонт доріг у Дніпрі проводять гарячим асфальтуванням | |  

19 березня у Дніпрі почали усувати аварійну ямковість на дорогах за допомогою укладання гарячого асфальтування. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний». 

Як йдеться на офіційному сайті Дніпровської міськради, до потепління це робили методом холодного асфальтування. В такий спосіб ліквідували ямковість на 80-ти обʼєктах. Тепер ж погода дозволяє укладати гарячий асфальт. Тож комунальники повернуться також до цих ділянок, аби укласти там гарячий асфальтобетон. 

Ремонт дороги

Сьогодні по місту працювали три дорожні бригади, роботи проводилися у районі вул. Передової – вул. Донецьке шосе, на одному з мостів та у Діївці. Завтра долучаться ще дві бригади до робіт.

За словами заступника директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дмитра Коробова, ремонти виконуватимуться на основних магістралях, шляхопроводах, мостах, там, де рухається транзитний та громадський транспорт. Загалом – близько 200 тис. квадратних метрів. 

Ремонт дорог

«Вже почали ремонт доріг укладанням гарячої асфальтобетонної суміші. Фрезеруємо, вичищаємо пошкоджене полотно, обробляємо емульсією і вкладаємо асфальтобетон. На цій локації зробимо близько 500 квадратних метрів дорожнього полотна. Якщо холодний асфальт вкладали ручним способом, то зараз механізованим», – каже керівник дорожньої бригади, яка працює в районі вул. Передової-вул. Донецьке шосе Михайло Небрат. 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі демонтують підʼїзд у будинку на Перемозі, куди рік тому влучила ракета. А також писали про те, що Дніпро передав на фронт півсотні квадроциклів.