Репера Diddy звинуватили у сексуальному насильстві

Американська поп- та R&B-співачка Cassie (Касандра Вентура) звинуватила репера та музичного продюсера Diddy (Шон Комбс) у фізичному та сексуальному насильстві й подала проти нього позов. Через день сторонам досягли мирової угоди.

Про що йдеться у позові

Cassie більше 10 років перебувала у стосунках із Diddy. За даними The New York Times, у позові до Федерального окружного суду Мангеттена співачка стверджує, що невдовзі після знайомства з репером у 2005 році (їй було 19, йому — 35 років) він почав контролювати її та жорстоко поводитися. Зокрема підсовував наркотики без її відома, бив, примушував займатися сексом із іншими чоловіками, знімаючи це на відео. У 2018 році наприкінці їхніх стосунків, як зазначено у позові, Шон Комбс увірвався до її будинку і зґвалтував.

«Протягом року після підписання контракту з Bad Boy Records пан Комбс глибоко вкоренився в житті пані Вентури, майже одразу встановивши контроль над нею і втрутившись у всі аспекти її кар’єри та особистого життя», — йдеться у позові.

Також у заяві зазначається, що Diddy запросив себе на 21-й день народження Касандри, а на афтепаті в готелі затягнув її до ванної кімнати і поцілував без її згоди. До 2010 року репер був фінансово відповідальним за житло, транспорт, відпустку, дизайнерський одяг і багато інших аспектів життя молодої співачки:

«Всі аспекти життя пані Вентури контролював або пан Комбс, або його керівні компанії».

Зазначається, що репер змушував Вентуру вживати багато наркотиків. У позові зазначалось, що Diddy переслав на свою електронну адресу медичну документацію Касандри, в тому числі МРТ, яке вона пройшла через втрату пам’яті — це могло статися через тривале вживання наркотиків або травми голови, завдані репером. Cassie стверджує, що кілька разів на рік він бив її і залишав синці на тілі. 

Також Комбс змушував Касандру вступати в сексуальні стосунки з секспрацівниками: «Пані Вентура отримувала екстазі, кокаїн, кетамін, марихуану та алкоголь у надмірних кількостях під час цих зустрічей». Вона також звинуватила його в тому, що він знімав це на камеру.

У 2016 році Cassie, за її словами, намагалася покинути готельний номер, поки Diddy спав, а він почав переслідувати її, кричати і кидати в неї скляними вазами. Вона стверджує, що пізніше з нею звʼязалися представники Bad Boy Management і Sony Music і повідомили про затримку виходу її пісні, якщо вона не відповідатиме на дзвінки репера.

Згідно з позовом, у 2018 році, коли Вентура намагалася розірвати стосунки, Комбс увірвався до її будинку в Лос-Анджелесі і зґвалтував її.

Відповідь Diddy на позов

Шон Комбс відхилив звинувачення. Його адвокат Бен Брафман заявив: «Пан Комбс рішуче заперечує ці образливі та обурливі звинувачення. Протягом останніх шести місяців пан Комбс піддавався наполегливій вимозі пані Вентури про виплату 30 мільйонів доларів під загрозою написання книги про їхні стосунки, що було однозначно відкинуто як відвертий шантаж. 

Незважаючи на те, що пані Вентура відкликала свою початкову погрозу, тепер вона вдалася до подачі позову, пронизаного безпідставною і обурливою брехнею, з метою заплямувати репутацію пана Комбса і отримати гроші».

Врегулювання спору

У пʼятницю Diddy та Cassie повідомили, що врегулювали судовий позов. Про мирову угоду через день після подачі позову було оголошено в пресрелізі, який надіслав адвокат Дуглас Віґдор, що представляє інтереси Вентури. Умови врегулювання не розголошують.

У своїй заяві Віґдор сказав: «Я дуже пишаюся пані Вентурою за те, що вона наважилася оприлюднити свій позов. Вона заслуговує на похвалу за це».

У заяві, поширеній NBC News у п’ятницю, Cassie сказала: «Я прийняла рішення вирішити цю справу мирним шляхом на умовах, які я можу контролювати. Я хочу подякувати своїй сім’ї, фанатам і адвокатам за їхню непохитну підтримку».

Наразі 54-річний Diddy (Шон Комбс) заснував лейбл Bad Boy в 1993 році й став однією з головних фігур у комерціалізації хіп-хопу, працював зокрема з Notorious B.I.G. та Mary J. Blige. Його статки оцінюються в один мільярд доларів, а минулого року Forbes підрахував річний дохід пана Комбса: 90 мільйонів доларів. 

Cassie (Касандра Вентура) — американська R&B- та поп-співачка, розпочала свою карʼєру в 2004 році після знайомства з продюсером Раяном Леслі, який підписав її на свій лейбл NextSelection Lifestyle Group. Через два роки випустила свою першу пісню Me&U, після якого на неї звернув увагу Diddy і запропонував співпрацювати разом із ним. За період своєї діяльності випустила тільки один альбом — Cassie.

Залишити відповідь