Результати роботи та перспективи подальшої співпраці: дільничні офіцери поліції Миколаєва прозвітували про роботу за минулий рік » Миколаївський Оглядач


Головним завданням дільничних офіцерів поліції залишається протидія і запобігання вчиненню правопорушень та створення безпекового простору для кожного.

Упродовж перших тижнів року дільничні офіцери поліції Миколаївського районного управління провели зустрічі з мешканцями мікрорайонів міста, на яких відзвітували про виконану роботу. Поліцейські докладно розповіли про безпекову ситуацію на ввірених територіях, заходи, що здійснюються для підтримання правопорядку, а також обговорили подальші плани взаємодії.

Звітуючи перед населенням, поліцейські наголосили, що пріоритетом у їхній діяльності залишається профілактична робота та робота з особами, які перебувають на профілактичних обліках, раніше судимих з метою недопущення вчинення ними нових злочинів чи правопорушень, а також особами, які опинились у скрутному становищі.

Окрім звітування перед місцевими мешканцями поліцейські наголосили на необхідності дотримання комендантської години та режиму тиші.

Наприкінці зустрічі присутні також обговорили нагальні проблеми миколаївців та визначились із можливими шляхами їх вирішення.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області