Рятувальники Дніпропетровщини піклуються про безпритульних тварин – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

21 серпня відзначається Всесвітній день безпритульних тварин. Це свято  гарний привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незмінними членами сім’ї та звернути увагу громадськості на проблеми притулків та їх вихованців. У Всесвітній день безпритульних тварин варто ще раз наголосити, що на любов і турботу заслуговують всі тварини: породисті і вуличні, здорові й безпорадні, всі без винятку. Подаруйте безпритульній тварині шанс на щасливе життя, заберіть безхатченка з вулиці або з притулку і більшої вдячності та відданості, ніж від нього годі буде чекати.

З метою підвищення уваги суспільства до проблем безпритульних тварин, вогнеборці міста Павлоград, Дніпро та Кам’янське завітали до установ утримання тварин на території Дніпропетровщини.

Фахівці ДСНС поспілкувались зі співробітниками дільниці, розпитали про проблеми в утриманні братів наших менших та погодували пухнастиків смаколиками.

Шановні громадяни! Звертаємось до вас з проханням бути чуйними та турботливими до чотирилапих. Дбайте про них і завжди допомагайте!