Рятувальники Дніпропетровщини повернулися з Грецької Республіки до дому (ФОТО. ВІДЕО) – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Сьогодні у рятувальників Дніпропетровщини та їх родин – свято. До дому повернулося 10 вогнеборців, які увійшли до зведеного загону ДСНС України, направленого для гасіння лісових пожеж в Грецькій Республіці. Зведений загін вогнеборців України перебував за кордоном з 6 до 16 серпня.

Українські пожежні-рятувальники працювали на межі фізичних можливостей, щодня з 08:00 до 20:00, в складних умовах, адже на території Греції панувала спека понад +45 С0. Тому довгоочікуване повернення до України і рідного Дніпропетровського гарнізону стало для усіх справжнім святом.

Очолив групу пожежних від ДСНС Дніпра – начальник оперативно-координаційного центру Головного управління Олег Кушнірук.

Нагадаємо, що від початку робіт зведеним загоном ДСНС України ліквідовано окремі осередки пожежі по фронту понад 19 тис. метрів, глибиною до 60 м, ліквідовано низову пожежу на площі 1,7 га та верхову площею 350 кв. метрів, врятовано 2 населених пункти Спатарі та Метохи, зокрема 27 житлових будинків, культову споруду, 33 господарчі будівлі, зерносховище, притулок для собак, 54 вулики та стадо овець, поблизу м. Каматріадес врятовано житловий будинок та дві господарські будівлі, 13 вуликів, 23 гектари оливкового та інжирного саду.

Місцеві мешканці були вражені відчайдушною роботою наших рятувальників та при зустрічі дякували українцям, називаючи їх друзями на все життя для Греції.

Сьогодні,  на території 19-ї державної пожежно-рятувальної частини в місті Дніпро, наших воїнів-вогнеборців зустрічали рідні, кохані, друзі, колеги та небайдужі, які вдячні їм за ту надзвичайно тяжку роботу, яку довелося виконувати за кордонами нашої країни. Завдяки зусиллям сотні вогнеборців ДСНС України, десять з яких – наші земляки, було врятовано сотні тисяч життів звичайного населення та покладено фундамент дружби між країнами.

Дякуємо нашим рятувальникам, які стали героями Греції. Їх імена потрібно знати: Василь Адаменко, Максим Беседін, Максим Каширін, Дмитро Кравченко, Олег Кушнірук, Данило Мажаровський, Антон Околіт, Олександр Смірнов, Ігор Тарасенко та Іван Штанько.