Рятувальники підняли найбільший у Дніпрі прапор України (ФОТО, ВІДЕО) – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

23 серпня на площі Героїв Майдану відбувся флеш-моб з нагоди Дня Державного Прапору України.

Сьогодні, вперше в Україні, надзвичайники Дніпропетровщини підняли за допомогою двох пожежних автодрабин Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області найбільший в обласному центрі прапор України, розмір якого становить 14 на 18 метрів на висоту близько 30 метрів.

Флеш-моб став символом нескореності нашої держави та її воїнів, які захищають суверенітет та безпеку від надзвичайних ситуацій, доводячи всьому світу відвагу доньок та синів України. Захід покликаний привернути увагу українців к питанням безпеки та цінності людського життя.

Розмір пожежних автодрабин становить 12 метрів на 2,5 метрів, висотою 3,5 метрів. Висота підняття автодрабини 33 метри, висота автопідіймача 53 метри. Ця техніка використовується для порятунку людей з висотних будинків та гасіння пожеж на висоті.

Прапор було піднято за допомогою 11 рятувальників та рятувальниць ДСНС Дніпра та двох водіїв-операторів пожежних автодрабин.

В заході взяли участь Дніпровський міський Голова Борис ФІЛАТОВ, начальник Головного управління ДСНС області генерал-майор Андрій КУЛЬБАЧ, представники силових структур та мешканці міста.