Роман Терещенко з Полтавщини загинув під Бахмутом – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Альбіна Ковпак05 березня 2024, 10:03

Молодий воїн Роман Терещенко віддав життя за Україну на східному фронті. Згодом захисник повернеться додому на щиті.

Про це 4 березня повідомили у Котелевській громаді. Роман Терещенко загинув 28 лютого.

32-річний воїн – мешканець Котельви, який служив на посаді навідника десантно-штурмового відділення. Життя військовослужбовця обірвалося 28 лютого: Роман Терещенко загинув під час виконання бойового завдання поблизу Іванівського Бахмутського району на Донеччині. 

Про час, місце зустрічі та поховання полеглого захисника у громаді повідомлять додатково.

Вічна пам’ять герою.

Згадаймо імена полеглих за Україну воїнів-земляків

Сергій Кирячок боронив Україну з травня 2023 року. Після бою на Донеччині воїн повернувся додому на щиті. Рідні, знайомі та побратими прощалися із захисником у Свято-Успенському соборі Полтави. Сергій Кирячок загинув 27 лютого.

Солдата Ігоря Момота вважали безвісти зниклим із квітня минулого року, проте його загибель підтвердилася. Під час виконання бойового завдання Ігор Момот припинив виходити на зв’язок. Загибель воїна вдалося підтвердити за результатом аналізу ДНК.

35-річний воїн Полтавщини не повернувся з бойового завдання. Останній бій прийняв захисник Олександр Шевченко, який з квітня 2022 року боронив Україну у війську.

У селі на Запоріжжі загинув воїн з Полтавщини. 23 лютого під час виконання бойового завдання поліг 34-річний Андрій Козинський.

Загинув 32-річний оператор дронів з Полтавщини. Сергій Кібальник з першого дня повномасштабної війни захищав Україну. Останній бій воїн прийняв 20 лютого. 

Поблизу Чорнобаївки загинув 33-річний сержант з Полтавщини. Воїн Антон Глущенко присвятив службі понад 10 років свого життя. Його життя обірвалося у бою на півдні.