Роман Ткаченко з Полтавщини помер під час служби – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Альбіна Ковпак08 березня 2024, 17:03

Роман Ткаченко помер під час несення військової служби. Через майже два тижні після смерті з воїном прощатимуться у рідній громаді.

Про це повідомили у Котелевській громаді. Роман Ткаченко помер 26 лютого.

28-річний захисник – житель Котельви. 26 лютого воїн помер під час несення військової служби на Донеччин внаслідок тяжкої хвороби.

9 березня Роман Ткаченко повертається до рідної громади на щиті. Цей день у громаді оголосили Днем жалоби.

Прощання та чин відспівування відбудеться о 12:00 у Свято-Вознесенському храмі. Усі охочі можуть вшанувати пам’ять воїна, утворивши з 12:15 живий коридор від Свято-Вознесенського храму, вулицею Полтавський шлях та до Троїцького кладовища.

Вічна пам’ять захисникові.

Згадаймо імена полеглих за Україну воїнів-земляків

Олег Остапчук близько року служив у лавах Збройних Сил та стояв на обороні Авдіївки. Днями життя військовослужбовця обірвалося на сході.

Механік-водій механізованого батальйону поліг під Уманським на Донеччині. У захисника залишилися мати та брат. Усі охочі віддати шану захисникові зможуть попрощатися з ним 9 березня о 12:00 на Володимирському майдані в Лубнах.

На Харківщині обірвалося життя воїна Євгенія Ляха. Земляки провели його в останню путь. Євгеній Лях загинув напередодні другої річниці повномасштабної війни внаслідок російського штурму.

32-річний воїн Роман Терещенко повернувся на щиті після бою на Донеччині.  Захисник загинув під час виконання бойового завдання поблизу Іванівського Бахмутського району.

На Алеї Героїв поховали воїна Володимира Турбабу Полтавщини, який поліг у бою з ворогом на Донеччині. Захисник служив у лавах 59-ї окремої мотопіхотної бригади. Земляки й побратими провели в останню путь полеглого сержанта.

Воїни Віктор Жимела та Михайло Яремчук загинули в бою на Харківщині. 6 березня захисників провели у вічність в рідній громаді.