Росіяни намагалися переплисти Дніпро та висадитися у Херсоні

275 Фото ілюстративне

Російська окупаційна армія намагається на човнах проводити свої рейди по Дніпру, але зазнає великих втрат.

Про це в етері телемарафону «Єдині новини»  керівниця координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк передає АРМІЯ.INFORM.

Вони намагаються маневрувати на човнах серед островів, які знаходяться в гирлі Дніпра, там, де облаштовують свої спостережні пункти і намагаються підвозити до них боєкомплект. Але саме тому в наших щоденних зведеннях фігурують знищені ворожі човни, від двох до чотирьох. І за минулу добу також мінус чотири човни у окупантів», — розповіла речниця.

За її словами, росіяни давно просувають наратив про те, що повернуться на правий берег Дніпра.

І особливо це посилилось з наближенням дати псевдовиборів, які вони намагаються так само супроводжувати інсценуванням щодо висадок на правий берег», — зазначила Наталія Гуменюк.

Вона розповіла, що нещодавно противник спробував здійснити висадку на правому березі Дніпра — такий собі розвідувальний рейд.

Вони спромоглись на одну таку спробу. Це була спроба диверсійно-розвідувальної групи на човні наблизитись до правого берега в районі Антонівського мосту під щільним нашим вогнем. Нагадаю, правий берег вищий за лівий і через це вогонь артилерії більш успішний у цьому напрямку. Вони були змушені повернутися, втративши фактично чверть своїх сил та засобів», — зазначила речниця Сил оборони півдня.

Читайте також: Російські війська зазнають суттєвих втрат біля Кринок.