Російські пропагандисти поширюють фейк про помсту херсонців військовим мобілізованим із заходу України

490 Російські пропагандисти та колаборанти знову поширюють дезінформацію про Україну

Російські пропагандисти та колаборанти знову поширюють дезінформацію про Україну, цього разу стверджуючи, що «українці в Херсоні бажають помститися військовим за мобілізацію».

Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Ця брехня, яка тиражується з посиланням на так зване «підпілля», ґрунтується на вигадках про те, що українські міста спорожніли через мобілізацію, а військкоми із Заходу України бояться ночувати у Херсоні через помсту містян.

«Це цинічна та небезпечна брехня. Цивільні в українських містах, які знаходяться далеко від лінії фронту, намагаються жити повсякденним життям, наскільки це дозволяють обставини російської агресії та небезпека ракетних обстрілів», йдеться в повідомленні.

На вулицях прифронтових міст дійсно менше людей через постійну загрозу російських артилерійських ударів. Це ніяк не пов’язано з мобілізацією чи ставленням до військових.

Дезінформація про нібито ненависть херсонців до військових із заходу України має на меті розпалити ненависть між мешканцями різних регіонів України і між цивільними та військовими. Це класична тактика ворожої пропаганди, спрямована на розкол та дестабілізацію українського суспільства.

Читайте також: Російська пропаганда поширила фейк про нібито вже запроваджені фінансові обмеження для «ухилянтів»

Залишити відповідь