Руслан Біляк з Полтавщини помер під час реабілітації – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Альбіна Ковпак18 березня 2024, 10:03

Життя Руслана Біляка обірвалося у реанімації Лубенської лікарні, де захисник проходив реабілітацію після бойового поранення.

Про це повідомили у Чорнухинській громаді. Руслан Біляк помер 13 березня.

Захисник 1973 року народження – мешканець села Харсіки. Чоловік проходив реабілітацію після отриманого поранення у Лубенській лікарні, проте 13 березня помер у реанімації. 

15 березня військовослужбовця провели у вічність в рідному селі. 

Вічна пам’ять захисникові.

Згадаймо імена полеглих за Україну воїнів-земляків

Молодий воїн Артур Васильків повернеться додому на щиті після бою на Донеччині. Про дату та час прощання із полеглим військовослужбовцем у громаді повідомлять додатково.

У бою під Роботиним віддав життя воїн Роман Литвин з Полтавщини. 7 березня 2024 року поблизу Роботиного на Запоріжжі молодший сержант загинув під час виконання бойового завдання. Попрощалися з воїном у Горішньоплавнівській громаді. 

Молодий гранатометник 3-ї штурмової бригади з Полтавщини Ігор Грицун поліг у бою на сході. Засновник проєкту The Daily History близько місяця не дожив до власного 27-річчя.

38-річний Олександр Твердовський поліг під час виконання бойового завдання на першому ешелоні оборони Донеччини. Життя воїна обірвав приліт російської керованої авіабомби. У захисника залишилися мати, дружина, син, сестра та брати.

ДНК-експертиза підтвердила загибель зниклого воїна з Полтавщини. 26 липня 2023 року на запорізькому напрямку загинув солдат Сергій Качанов. Це вдалося встановити майже через рік після трагедії.