СБУ припинило діяльність швейного цеху, в якому рік обшивали російську лижну збірну (фото, відео) — Одеса

СБУ спільно з поліцейськими та прикордонниками викрила на Закарпатті підпільне виробництво зимового спортивного одягу для національної збірної росії з лижного спорту за замовленням російської компаніі.

Про це повідомляє СБУ, поліція та ДПСУ.

Власником підприємства виявився іноземець, який безпосередньо займався укладенням договорів з російськими замовниками та організовував переправлення готової продукції до росії.

Виконанням російського замовлення займалось не більше п’яти швачок, яких відбирали серед «довірених» осіб. Також швачки додатково проходили «інструктаж» щодо нерозголошення факту співпраці на користь країни-агресора серед оточення, знайомих та родичів.

Протягом цього періоду підпільна майстерня виготовила та поставила до росії понад 40 гуртових партій зимових курток для російських лижників. Щоб приховати нелегальні поставки, товар відправлявся до Італії, де мешкав власник швейки, а потім вже до росії. Перед виправкою марлевим скотчем заклеювалися російська символіка.

Наразі за цим фактом  розпочато кримінальне провадження та тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин злочину та притягнення винних до відповідальності.

Зловмисникам загрожує до 10 років тюрми з конфіскацією майна.