Селена Гомес “покинула чат”: зірка пішла з Instagram через насильство у світі | Шоубизнес

  Селена Гомес “покинула чат”: зірка пішла з Instagram через насильство у світіadmin

Знаменита 31-річна виконавиця Селена Гомес ошелешила своїх фанатів резонансною заявою. Подробиці – в нашому матеріалі.

Як виявилося, останнім часом селебритіс спантеличена жахливими заголовками в інформаційному просторі. Жінці несила терпіти насильство та терор. Відтак, Селена вирішила взяти паузу та піти із соцмереж.

Зокрема, артистка 30 жовтня у себе в Instagram Stories розповсюдила пост, в якому заявила, що на деякий час покидає соцмережі.Найімовірніше. Зірку нажахали новини про конфронтацію ХАМАСУ та Ізраїля, через що загинуло вже понад 3 тисячі дітей.

Я роблю перерву в соціальних мережах, тому що моє серце розривається, коли бачу весь жах, ненависть, насильство та терор, які відбуваються у світі. Людей, яких катують і вбивають, або будь-який акт ненависті до якоїсь окремої групи — це жахливо. Ми повинні захистити ВСІХ людей, особливо дітей, і назавжди припинити насильство. Вибачте, якщо моїх слів ніколи не вистачить на всіх або хештега. Я просто не можу терпіти, коли невинні люди отримують травми. Ось від чого мене нудить. Я хотіла би змінити світ. Але допису не допоможе. Наявність сестри щодня викликала у мене трагедію. Я зроблю все заради дітей і невинних життів,

— підсумувала Гомес.