Сергій Жадан на тлі чуток про роман з Христиною Соловій відповів, чи є між ними кохання | Шоубизнес

  Сергій Жадан на тлі чуток про роман з Христиною Соловій відповів, чи є між ними кохання

Лідеру гурту “Жадан і Собаки”, музиканту та письменнику Сергію Жадану вже не один місяць приписують роман зі співачкою Христиною Соловій.

Чимало шанувальників цікавить запитання, що ж між ними насправді відбувається. Тож в ефірі “Сніданку з 1+1”, де Жадан був гостем, ведуча Людмила Барбір запитала, чи дійсно між музикантом та співачкою є кохання та які у них у майбутньому не творчі плани.

“У вас кохання зараз? І чи є плани не на творче майбутнє?” – поцікавилася Людмила Барбір у Сергія Жадана.

Музикант дав “вичерпну відповів на запитання”. Сергій Жадан розповів, що вони з Христиною Соловій незабаром запрем’єрять нову спільну пісню та вже навіть зняли кліп на неї. А от їхній роман співак відмовився коментувати. До слова, Жадан ані спростував чутки про стосунки із Соловій, ані підтвердив їх.

“У нас у майбутньому нова пісня. Знімали кліп, тому чекайте на прем’єру. Мені здається, це вичерпна відповідь на ваше запитання”, – відповів письменник.

Знаменитостям почали приписувати роман після того, як у кліпі виконавиці вони злилися у пристрасному поцілунку. Після цього Жадана та Соловій нібито заскочили на таємному побаченні. Принаймні, пара, яка зовні неабияк схожа на знаменитостей, гуляла парком, тримаючись за руки.