Сформувавши витяг про місце проживання у Дії, можна виграти смартфон

У Центрі надання адміністративних послуг у місті Рівному проходить місяць реєстрації місця проживання. Команда ЦНАПу вирішила провести акцію під назвою: «Сформуй витяг про місце проживання за допомогою застосунку «Дія» – отримай смартфон у подарунок».

Дія — це держава в смартфоні. Держава, в центрі якої людина. Встановіть Дію, авторизуйтесь і користуйтеся цифровими документами. За допомогою застосунку «Дія» Ви маєте можливість ділитися копіями документів та отримувати державні послуги за кілька кліків. Цифрові документи в Дії з’являються автоматично після авторизації на умовах, якщо дані є в реєстрах. Вони мають таку ж силу, як і паперові та пластикові оригінали, і ніхто не матиме права вимагати фізичний аналог, якщо ви покажете документ у Дії.   Отже, для участі в розіграші Вам потрібно:

  • підписатися на сторінку Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному та на головного спонсора нашого розіграшу магазини цифрової та комп'ютерної техніки КТС;
  • авторизуватися у застосунку «Дія» – перейти в меню «Сервіси» – далі знайти «Довідки та витяги» – Замовити Витяг про місце проживання;
  • поставити «+» в коментарях під цим постом.
  • очікувати на розіграш.

Дізнатися, як самостійно сформувати Витяг про місце проживання можна за посиланням: https://www.facebook.com/reel/3692140374447274   Якщо самостійно не вдається сформувати Витяг, Ви можете звернутися за допомогою до команди ЦНАП за номером телефону: 097 043 00 43 (також актуалізувати дані можна за допомогою Viber)   Кожному учаснику буде присвоєно порядковий номер серед, яких оберуть 3-х переможців, які отримають чудові подарунки, а саме: 1 місце: смартфон від магазину цифрової та комп'ютерної техніки КТС;  2-3 місце: подарунковий сертифікат на масаж та подарунки від команди ЦНАП.   Розіграш триватиме у період з 25 квітня 2024 року по 10 травня 2024 року. Участь у розіграші можуть взяти тільки мешканці Рівненської міської територіальної громади. Взяти участь у розіграші можна лише один раз у соціальних мережах Facebook або Instagram. Розіграш буде проводитися у прямому ефірі на сторінці Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному.   Переможці конкурсу при отриманні подарунку повинні показати Витяг про місце проживання, який згенерований за допомогою застосунку «Дія», саме в той день коли поставлений «+» у коментарях!   Дія — зручно, непомітно, людяно.