Щоб сховати сліди злочину, двоє канівчан намагалися вбити водія таксі » Новости Черкасс за сегодня

До суду направлено обвинувальний акт відносно двох канівчан, які вчинили грабіж та тікаючи з місця злочину на таксі намагалися вбити водія таксі, але не довели свій злочин до кінця з причин, що не залежали від їх волі.

Канівським відділом Смілянської окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт відносно двох осіб, за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 186, ч. 3 ст. 15 п. 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України, а саме відкритому викраденні чужого майна (грабіж), вчиненому групою осіб та незакінченому замаху на вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Так, в травні 2021 року 31-річний та 25 річна канівчани вчинили відкрите викрадення майна, а саме пакунку з покупками біля продуктового магазину у місті Каневі, тікаючи з місця вчинення злочину вони сіли в таксі, виходячи знімати гроші з банкомату домовилися про вчинення вбивства та в подальшому на шляху маршрута попросили зупинитися і шляхом удушення та розбиття пляшки об голову спільники намагалися вбити таксиста, проте не не довели злочин до кінця з причин, що не залежали від їх волі, були помічені та зупинені чоловіком який проходив мимо автомобіля.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено, зібрано докази які будуть надані суду для доведення винуватості особи у вчиненні злочину.