Ще одного одеського бізнесмена відправляють до СІЗО за оборудки з аеропортом | Одеський Кур’єр

Продовжується розслідування справи з незаконної приватизації міжнародного аеропорту Одеси. До СІЗО відправляють відомого бізнесмена Олександра Грановського, який зараз змінив прізвище на Борухович.

ВАКС 13 вересня обрав запобіжний захід ще одному підозрюваному у справі незаконного заволодіння міжнародним аеропортом “Одеса”. Скоріш за все, це бізнес-партнер Бориса Кауфмана – Олександр Борухович (раніше мав прізвище Грановський).

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі повідомляють, що суд частково задовольнив клопотання та застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 120,7 млн грн.

Крім того, Грановський-Борухович зобов'язаний прибувати на першу вимогу до детективів, прокурора, суду, не відлучатися з Одеси без дозволу органів, здати на зберігання детективам НАБУ свій закордонний паспорт та носити електронний браслет.

Раніше ВАКС відправив під варту іншого підозрюваного у цій справі – Бориса Кауфмана – із заставою у 268,4 млн грн. (https://t.me/evreyskiemansy2023/17951)

Загалом підозри у справі отримали п'ятеро людей, зокрема колишній мер Одеси Олексій Костусєв. Борухович, якого раніше звали Олександр Грановський, вже має підозру у справі ОЗУ, яка взяла під контроль Одеську міськраду. У цій справі він вийшов із СІЗО під заставу у 124 млн. грн.