Шер розповіла, які незручності завдає їй та її бойфренду 40-річна різниця у віці | Шоубизнес

  Шер розповіла, які незручності завдає їй та її бойфренду 40-річна різниця у віціadmin

77-річна американська співачка Шер, яка зустрічається з 37-річним музичним продюсером Александром Едвардсом, не приховує, що щаслива у стосунках, але 40-річна різниця у віці все ж іноді дає про себе знати. Про це зірка розповіла в бесіді з виданням Extra.

“Ненавиджу говорити про те, як я щаслива, але ні, ми чудово проводимо час разом. Ми можемо поговорити про музику. Ми можемо говорити про все. У нього чудове почуття гумору, у нього наймиліший син на світі… Ми просто розуміємо одне одного”.

Шер зазначила, що Олександр “більш явно сором’язливий”, ніж вона, назвавши його “стриманим”.

Проте бувають іноді й казуси, пов’язані з тим, що пара — з різних поколінь.

“Іноді я розмовляю з ним, а він поняття не має, про кого я говорю… Днями я запитала: “Ти знаєш, хто, я не знаю, Кларк Гейбл?” Хтось сказав: “Так, звісно”, але більшість моїх згадок… Він подивиться на мене і скаже: “Я ще не народився””.

Шер і Александр познайомилися в Парижі на Тижні моди минулого року. Телефон співачки продюсеру дав її друг, і артистка була чимало здивована. Вона вважала, що надто стара, щоб зустрічатися з молодими, однак після спілкування з Олександром змінила свою думку.

У травні ходили чутки, що пара розлучилася, проте у вересні їх знову помітили разом, і відтоді вони більше не приховували своїх ніжних почуттів.