Шкільні ліги: на Черкащині фінішує районний етап учнівських змагань – Новости Черкасс

На Черкащині на фініші битва за титул найкращих команд районного рівня. За лічені дні знатимемо, хто потрапить на обласні змагання національного проекту “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

– Упродовж місяця 445 команд шкіл області боролись за перепустки на наступний етап змагань, – розповів він. –  Традиційно в п’яти видах спорту: футзал, волейбол, баскетбол, черлідинг і спортивне орієнтування. Можете собі уявити рівень спортивної конкуренції.

Масштабні районні першості цього тижня провели на Звенигородщині. Зокрема, змагання із футзалу. Перемогу тут здобула команда «Пуми» Шполянського ліцею №2 .

– Проект дав поштовх новим діям, – наголосив Сергій Леонідович, тренер однієї з учнівських команд. – Він об’єднав дорослих і дітей. Хлопці із задоволенням тенуються. Звичайно, ми і до цього грали у футбол. Але зараз можемо краще реалізувати свої сили. Маємо більше можливостей.

Шкільні ліги об’єднують. У цьому переконаний Арсеній, учасник проекту.

– Футбол – це моє життя і хобі, – розповідає школяр. – На полі я взаємодію з товаришами. Мені подобається бути в команді. Раніше з багатьма гравцями я не спілкувався. Але, коли з’явився цей проект, ми здружилися.

Докладніше про змагання із футзалу на Звенигородщині – у відео:

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

  • Facebook Черкаської ОВА
  • Facebook начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця
  • Телеграм-канал Ігоря Табурця  
  • Ватсап-канал Черкаської ОВА

Джерело