«Сходження на Говерлу – захоплююча подорож, яку має здійснити кожен українець

Усім доброго часу, наші улюблені читачі сторінки. Сьогоднішня стаття присвячена підйому на Говерлу нашого земляка, якого знають не тільки в Україні, а й за кордоном. Відомий травел-блогер – Cподін Ігор Юрійович, не один раз підкорював вершини гір, висвітлював свої подорожі, а також емоції та поради як для початківців, так і справжніх досвідчених мандрівників.

Саме ця стаття, піде про подорож, яка запам’яталась блогеру, чи не найбільше, бо мова під про найвищу гору в Україні, а саме матінку – Говерлу. Підйом на гору, став для блогера справжнім відкриттям, яким він із радістю поділився з усіма своїми шанувальниками.

Це диво, яке варто побачити і відчути

Вдавшись до невеличкого відступу, слід нагадати, що Говерла – одна із найбільших гір в Україні. Розташована на межі Івано-франківської та Закарпатської областей і має абсолютну висоту у 2061 метрів над рівнем моря. Для сходження на гору є 6 шляхів, кожен з яких відрізняться небезпечністю і крутістю підйому.

Є три рівні складності подолання гори:

  • Червоний – складний маршрут із великою кількістю ділянок із високим кутом нахилу стежок (підходить для справжніх екстремалів);
  • Синій – середньої важкості категорія сходження, найкраще підходить для людей із міцним та витривалим здоров’ям.
  • Зелений – найлегший підйом, яким користуються справжні поціновувачі відпочинку, люді старшого віку, а також діти.

Саме зеленім шляхом і відправився у подорож Ігор Сподін, враження які отримав блогер як найяскравіше висвітленні в його блозі.

Враження і рекомендації

Як повідомив у своєму зверненні блогер : «Сходження на Говерлу – захоплююча подорож, яку має здійснити кожен українець, щоб побачити чарівну красу Українських Карпат». І дійсно, кожен етап сходження на гору – це не тільки зміна локації, а справжній вибух емоцій. Проходячи маршрут ви опиняєтесь у лісовій ділянці, де свіже повітря, зелені дерева, чисте гірське повітря і неймовірний аромат ялівцю. Трохи згодом, ви опинитеся на відкритій місцевості, де перед Вами відкриється неймовірна краса (гірські схили, хмари які нібито торкаються вершини, чудовий краєвид) нашої величної країни.


Щодо самого сходження

Блогер, якого знають як поціновувала гірського відпочинку, не дарма орав саме зелений маршрут сходження, бо саме він дозволяє підкорити вершину людям різного віку. Під час сходження ви відкриваєте для себе величність моменту, і самого досягнення найвищої точки країни. Довжина маршруту який обрав пан Сподін – складає 4300 метрів, а час підйому триває приблизно дві с половиною години.

Саме цього часу, повірте достатньо, щоб ці краєвиди, враження закарбувалися у Вашій пам’яті на десятиліття.

Пан Сподін, у своєму зверненні не раз акцентував величність і красу Говерли, тому, не вагайтесь, не втрачайте часу і хутчіш підкорювати гору. Ми із редакцією впевнені, ви цього ніколи не забудете.

08.08.2021 16:30 Мой Чернигов

  • Комментарии

RSS Написать комментарий Нет комментариев. Ваш будет первым! Ваше имя: E-mail для ответов: Загрузка…


Источник