Шоу “Супермама” нормалізує грумінг і насильство? Професіоналізм Карпачова глядачі поставили під сумнів | Шоубизнес

  Шоу “Супермама” нормалізує грумінг і насильство? Професіоналізм Карпачова глядачі поставили під сумнівadmin

Останній випуск популярного українського шоу “Супермама” викликав величезні суперечки між глядачами.

Історія однієї з учасниць, а тим паче її нормалізація, викликала обурення в Мережі, так само, як і відсутність необхідної реакції від експерта-психолога Дмитра Карпачова.

Як зауважило видання “Wonderzine Україна”, у нещодавньому випуску одна з учасниць, на ім’я Тетяна, розповіла власну історію кохання. Виявилося, що зі своїм чоловіком Віталієм вона познайомилася у віці 15 років. І все б нічого, якби йому на той момент не було більше ніж 30 років. 

32-річний продюсер почав приділяти їй увагу та залицятися, хоча сам на той момент був офіційно одружений. За словами Тетяни, перший секс у них відбувся, коли їй виповнилося 16. І хоча інші учасниці слухаючи цю історію не приховували свого шоку, редактори проєкту підставили під таку розповідь урочисту музику та кадри романтичної взаємодії чоловіка та жінки. 

Шоу “Супермама” нормалізує грумінг і насильство? Професіоналізм Карпачова глядачі ставлять під сумнів – фото №1

Цікаво, що історія кохання пари — не єдине, що здивувало глядачів. Як виявилося, попри свій щільний гастрольний графік та виснажливу роботу, Тетяна не отримувала зарплату. Натомість всі зароблені гроші забирав чоловік-продюсер. Я просила, щоб мені хоча б давали кишенькові гроші, як дитині в школу, за які я не мала звітувати… Я свою зарплатню в очі не бачила. Усі гроші забирав він (чоловік Тетяни — ред.) і розпоряджався ними… Я, можна сказати, виривала зубами ці гроші, щоб він мені їх давав, — розповіла жінка.

Проте великий галас піднявся саме через реакцію експерта-психолога проєкту Дмитра Карпачова. А все тому, що на рахунок поведінки чоловіка він не висказався від слова зовсім. Проте стосовно Тетяни він підкреслив, ніби вона живе з дитячою позицією та має “приховане небажання брати на себе відповідальність і страх не впоратися з проблемами”. А коли учасниця розповідала про цькування з боку чоловіка, Карпачов заявив, що це “бурхлива реакція підлітка, а не дорослої жінки”. 

Варто зазначити, що на відміну від експерта шоу, інші учасниці стали на захист Тетяни й засудили дії чоловіка. Такої ж думки виявилися і користувачі соцмереж, які активно почали висловлювати своє обурення.