Шварценеґґер заявив, що був би чудовим президентом США | Шоубизнес

  Шварценеґґер заявив, що був би чудовим президентом СШАadmin

Голлівудський актор та бодибілдер Арнольд Шварценеґґер зізнався, що для того, щоб йому стати президентом США, потрібно змінити Конституцію, але це егоїстично
Про це він сказав в інтервʼю ВВС.

76-річний колишній губернатор Каліфорнії, зірка кіно та бодибілдер Арнольд Шварценеґґер часто наголошує, що Америка дала йому дуже багато. Однак, про це, він ніколи не зможе стати президентом США.

Конституція США говорить, що обійняти цю посаду може виключно громадянин країни від народження. Шварценеґґер родом з Австрії, де він жив до 19 років.

«Я відчуваю, що був би чудовим президентом. Але водночас я відчуваю, що усім, чого я досяг, я завдячую Америці. Америка дала мені безліч можливостей, а американський народ був дуже привітним, вони просто прийняли мене з обіймами. Ніхто не стояв на моєму шляху до успіху», — поділився Шварценеґґер.

Він зазначив, що не буде скаржитися на єдине, чого не може зробити тут, тобто балотуватися в президенти. Однак знаменитість не відмовляється від надії одного дня таки обійняти найвищу посаду в США.

«У нас є Конституція. Безумовно, нам потрібна імміграційна реформа, щоб це змінити. Але було б трохи егоїстично, якби я взяв і спробував змінити закон», — зауважив він.

Актор поділився, що не в захваті від можливості президентських перегонів наступного року між президентом Джо Байденом і Дональдом Трампом.

«Я просто сподіваюся, що Америка знайде молоду кров. Мені трохи дивно, що сьогодні йде боротьба між людьми, яким по 70-80 років, замість того, щоб дати шанс тим, кому 40-50 або й менше», — додав Шварценеґґер.

У червні актор заявив, що упевнений, що якби міг балотуватися, то виграв би вибори в 2024 році.

Шварценеґґер народився та провів дитинство в Австрії. Він виростав сином нацистського солдата, який отримав нагороди, повернувся до Австрії з війни розбитою людиною та продовжував знущатися з членів своєї сімʼї.