Шукали пригод містом – ювенальні поліцейські повернули додому неповнолітніх миколаївців » Миколаївський Оглядач


Протягом декількох годин правоохоронці розшукали хлопчаків на пр. Центральному. З неповнолітніми усе гаразд, протиправних дій відносно них скоєно не було.

Повідомлення про зникнення двох хлопців надійшло до чергової частини Миколаївського районного управління поліції пізно ввечері 11 березня. Занепокоєна матір одного зі зниклих повідомила, що її 12-річний син разом з 10-річним товаришем пішли вдень гуляти та до теперішнього часу додому не повернулися. Де можуть перебувати неповнолітні інформації не було.

На пошуки дітей одразу був задіяний особовий склад Миколаївського райуправління поліції. У ході розшукових заходів правоохоронці встановили, що зі зниклими хлопчаками був їхній 9-річний товариш. Поліцейські перевірили місця можливого перебування хлопців, навколишні вулиці, зупинки та опитали можливих свідків. Активні пошуки тривали декілька годин. Зниклих дітей ювенали знайшли близько 2:00 ночі, коли ті йшли по пр. Центральному. Зʼясувалось, що увесь цей час хлопці шукали пригод та мандрували містом.

Усіх трьох хлопців інспектори ювенальної превенції повернули батькам та родичам.

З неповнолітніми поліцейські провели профілактичні бесіди про неприпустимість такої поведінки. А відносно батьків склали адміністративні протоколи за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обовʼязків щодо виховання дітей».

Поліція звертається до батьків із проханням не залишати дітей без нагляду, завжди цікавитися їхніми справами, інтересами та контролювати їхнє місцезнаходження.

Шановні громадяни, якщо дитина зникла – не зволікайте, одразу телефонуйте на спецлінію 102. Як правило, самостійні пошуки не приводять до позитивних результатів, а дитина за цей час може потрапити у біду.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області