Синельниківський район: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в житловому секторі – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Співробітниками Синельниківського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області щотижнево здійснюються відпрацювання житлового сектору, в ході яких до населення доводяться основні вимоги дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

Профілактичні заходи проводиться з метою привернення уваги мешканців, відповідально ставитися до власної безпеки та безпеки оточуючих.

Так, 20-го серпня рятувальники, спільно з представниками центру соціальної служби для сім’ї дітей та молоді та служби у справах дітей, провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами міста Синельникове та Першотравенськ, а також селища міського типу Васильківка.

Рятувальники нагадали правила пожежної безпеки у побуті, закликали не розводити багаття, своєчасно прибирати сміття, суху траву біля своїх будинків, щоб кинутий недопалок або палаючий сірник не стали причиною пожежі.

У ході профілактичної роботи громадянам було вручено листівки з правилами поведінки у різних надзвичайних ситуаціях.