Синельниківський район: рятувальники розповіли мешканцям основні правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

12-го серпня, рятувальники Синельниківського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели роз’яснювальну роботу серед мешканців селища міського типу Покровське, Межова та міста Першотравенськ, щодо правил поведінки при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

Як зазначають  фахівці Служби  порятунку,  вибухонебезпечні предмети становлять загрозу життю людини та оточуючих. До них відносять: артилерійські снаряди, реактивні та інженерні міни, авіабомби, детонатори, ручні гранати, набої різних видів. Їх можна виявити на землі, у лісі, на полі після розмиву ґрунту дощовими водами, а також на дні річок.

Тому, рятувальники повідомили  про небезпеку  самостійних дій з такими знахідками, нерозірвані боєприпаси можуть зайнятися і детонувати навіть через кілька десятиліть,  виявивши підозрілий предмет категорично забороняється його чіпати! Необхідно відразу помітити місце, відійти на безпечну відстань і повідомити Службу порятунку за номером «101»!

Ознайомившись та запам’ятавши найголовніші правили поведінки, наприкінці заходу мешканці отримали інформаційні листівки.