Синельниківський район: рятувальники спільно із поліцейськими вкотре закликають громадян бути обережними під час відпочинку в лісових масивах – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Аби запобігти лісовим пожежам та вберегти зелені насадження й усіх мешканців лісу від нещадного вогню, 13-го серпня рятувальники здійснили патрулювання місцями відпочинку громадян в лісових масивах.

Під час заходу фахівці ДСНС поспілкувалися з відпочивальниками, котрі саме перебували на улюбленому дозвіллі серед лісової прохолоди, нагадавши правила безпечної поведінки. Людей вогнеборці застерегли від необережності з вогнем, закликали обирати для відпочинку лише облаштовані місця, не залишати вогонь без нагляду, не курити, а тим паче не кидати недопалків у траву, а перед поверненням додому добряче загасити полум’я і прибрати за собою місце відпочинку. Також співрозмовникам радили навчати необхідних правил поведінки дітей, і краще — якщо це відбуватиметься на власному прикладі.

На додачу громадянам вручили тематичні пам’ятки, аби необхідну інформацію завжди можна було відновити у пам’яті.

Шановні громадяни! Будьте обережні під час відпочинку у лісових масивах! Неухильно дотримуйтесь встановлених законодавством правил пожежної безпеки. Збережімо ліс від вогню спільними зусиллями!