Синельниківський район: рятувальники закликають громадян дотримуватись правил безпеки під час відпочинку на водоймах – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

У літні дні більшість громадян йде на відпочинок до водойм. На жаль, люди не завжди дотримуються правил безпечної поведінки на воді, що найчастіше призводить до непередбачуваних наслідків.

У зв’язку з цим, 30 серпня, рятувальники Синельниківського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели роз’яснювальну роботу біля водойм міста Синельникове, Першотравенськ та селищ міського типу Покровське, Васильківка, і вкотре закликали громадян бути обачними під час відпочинку на воді.  

Так рятувальники ознайомили співрозмовників зі статистикою загибелі людей на водних об’єктах, а також про складність порятунку людей на воді. Крім того, пояснили відпочиваючим, що основними причинами загибелі на водоймах є купання в стані алкогольного сп’яніння, купання у не відведених для цього місцях та порушення елементарних правил поведінки. Співробітники ДСНС доводили до громадян, що в спеку необхідно із відповідальністю ставитись до занурення у водойму та ще раз наголосили, що ні в якому разі не можна зловживати спиртними напоями!

Увагу батьків звертали на постійний нагляд за дітьми під час їхнього купання, пояснювали, що небезпечно купатися поодинці та відпливати далеко від берега.

Під час рейду фахівці ДСНС вручили громадянам інформаційні листівки із зазначеними правилами безпеки та закликали людей бути обережними під час відпочинку!

Пам’ятайте! Ваша безпека та безпека ваших рідних, в першу чергу, залежить лише від вас особисто!