Синельниківський район: вогнеборці під час чергування на масовому заході, проводять просвітницьку роботу – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

21 серпня в селищі Майське Синельниківського району напередодні святкування Дня Незалежності України проведено масштабне авіашоу «Вільне небо».

Для забезпечення пожежної та техногенної безпеку на місці проведення заходу було задіяно відділення 27-ої, 31-ої та 48-ої державних пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Надзвичайники під час чергування провели з дітлахами та дорослими інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо правил пожежної безпеки в побуті, під час відпочинку на водоймах та запобіганню виникнення пожеж в екосистемах. Також, представники ДСНС перевірили у громадян знання екстрених номерів телефонів, та тим хто не знав куди телефонувати в разі надзвичайної ситуації, нагадали номером Служби порятунку 101.

Всі бажаючі мали змогу посидіти в пожежному автомобілі, особисто ознайомитись з аварійно-рятувальним інструментом та спробувати себе в ролі справжнього вогнеборця, приміряючи на себе бойовий одяг.