Синельниківський район: вогнеборці закликають громадян не провокувати пожежі у побуті – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Пожежі у побуті, на жаль, явище нерідкісне. Через власну недбалість та нехтування елементарними протипожежними правилами, громадяни наражають на небезпеку власне життя та здоров’я, а також свою оселю і майно. Найстрашніше, що через безвідповідальність однієї людини можуть постраждати інші – члени родини, сусіди або ж співмешканці багатоквартирного будинку.

З метою підвищення рівня обізнаності жителів щодо правил пожежної безпеки у побуті, 18 серпня рятувальники Синельниківського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області здійснили профілактичне відпрацювання міста Синельникове, Першотравенськ та селища міського типу Васильківка.

Спілкуючись з містянами, рятувальники звернули увагу громадян, що до виникнення пожеж у житловому секторі може призвести чимало факторів. Тому, вогнеборці навчили людей основних правил безпеки, дотримуючись яких можна запобігти виникненню пожежі. Зокрема, як безпечно користуватися побутовими приладами.

Щоб почуті правила безпеки засвоювались краще, рятувальники у ході рейдів роздавали людям листівки на протипожежну тематику та буклети із застереженнями.

Шановні громадяни! Аби уникнути трагедії, спричиненої пожежею в оселі, будьте вкрай обережними, дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, а саме:

  • не паліть у ліжку;
  • слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо;
  • не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
  • не розводьте багаття у вітряну та спекотну погоду.

При виникненні пожежі чи надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером «101»!