Ситий по горло: батько-гангстер Б’янки Цензорі хоче серйозно поговорити з Каньє Вестом | Шоубизнес

  Ситий по горло: батько-гангстер Б’янки Цензорі хоче серйозно поговорити з Каньє Вестомadmin

Батько Б’янки, який сидів за зберігання зброї та наркотиків, шокований тим, що репер виставляє його дочку напоказ у такому вигляді. Він хоче зустрітися із зятем.

Останні скандальні виходи 29-річної Б’янки Цензорі, дружини репера Каньє Веста, в Парижі шокували не тільки жителів столиці Франції, а й навіть її батька-гангстера. Як пише Daily Mail, Лео Цензорі хоче зустрітися із зятем, оскільки побоюється, що знаменитий американець відштовхує його доньку від сім’ї і перетворює її на “сміттєвий товар”

Останньою краплею для Лео стали фото дочки, коли вона в одних напівпрозорих колготках і короткій шубі повечеряла з Каньє в одному з ресторанів Парижа. Поява в такому неналежному вигляді загрожувала їй штрафом і навіть тюремним ув’язненням, згідно з французькими законами про непристойність. Стаття 222-32 нового кримінального кодексу (застосовується з 1 березня 1994 р.) передбачає: “Умисний прояв сексуальної поведінки на очах у інших у місці, доступному для загального огляду, карається одним роком тюремного ув’язнення і штрафом у розмірі 15 тисяч євро”.

За словами інсайдерів, родині Б’янки “боляче” бачити, як їхню кохану людину виставляють напоказ у такому вигляді.

“Батько Б’янки, Лео, хоче як слід посидіти з Каньє і запитати його, про що, чорт забирай, він думає, коли виставляє напоказ Б’янку, як погану оголену трофейну поні. Він хоче запитати Каньє, що б він зробив, якби його доньки Норт чи Чикаго були помічені на публіці напівоголеними у вбраннях, заохочуваних їхніми чоловіками. Він знає, що Каньє в жодному разі не допустить такого щодо своїх доньок, тому немає жодного сенсу, чому він заохочував це щодо своєї власної дружини”, — розповідають джерела, близькі до містера Цензорі.