“Ситуацію це рішення не змінює”, — військовий юрист про кадрові зміни в керівництві ЗСУ

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.

Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом Володимиром Бондаренком щодо кадрових змін в керівництві ЗСУ.

Далі подаємо пряму мову:

Який ваш погляд на заміну Залужного Сирським?

По суті, ситуацію це рішення не змінює. Але людям потрібно пояснювати, що від цієї заміни нічого не залежить. Наша перемога залежить від військової допомоги міжнародних партнерів.

Щодо Валерія Залужного – ми ж нічого не можемо проаналізувати, бо в час війни усе засекречено. Єдине зрозуміло точно – Залужний конкурент Зеленського. Його рейтинги вдвічі вищі. Можливо, він майбутній президент.

Тому поставили на посаду “нульового” у рейтинговому плані Сирського, він “не заважає”. Що скажуть – те виконає.

Проблем у країні достатньо. Прізвищ не називатиму, але якщо глянути на декларації, які нещодавно-от подали – ситуація жахлива. У третини посадовців збільшилася кількість маєтків, квартир, будинків, автівок. Одні воюють, інші примножують статки.

Більше читайте у матеріалі: Статус УБД, підстави для звільнення з лав ЗСУ та державна компенсація родинам полеглих Героїв, — військовий юрист коментує актуальні питання.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також: 

Рада розширила список тих, хто підлягає мобілізації: прикарпатцям пояснили, що змінилося

«Вижив — винний»: що таке синдром вцілілого та як не картати себе за те, що ти у безпеці

Нові правила взяття на військовий облік: прикарпатцям розповіли про зміни

Рідні на війні: як підтримати себе, дитину та тих, хто боронить Україну