Слава Кобзарю: на Черкащиині вшанували Тараса Шевченка – Новости Черкасс

Вчить мудрості та є поводирем крізь століття для українців. 210-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка відзначили в області. Урочистості з цієї нагоди відбулися на Звенигородщині.

Вшанували Великого Кобзаря очільник Черкащини Ігор Табурець, народний депутат України Сергій Нагорняк та громада Звенигородського району.

– За честь бути сьогодні, в день народження Тараса Григоровича, з його земляками на Звенигородщині, – зауважив начальник ОВА Ігор Табурець. – Своєю творчістю він нас попереджав, що Україну чекає тяжка війна з російським агресором, що московитам ніколи не можна вірити.І в нас усіх єдиний шлях – боротися, щоб зберегти нашу Батьківщину.

Очільник області наголосив, що українці бережуть та вчать власну історію. Адже в цій пам’яті століть – сила нашого народу.

– На відміну від сусідів, ми знаємо свою історію, – додав Ігор Табурець. – Не переписуємо її, як російські окупанти. Ми знаємо своїх героїв. Шануємо свої культурні надбання, а не привласнюємо чужі. Ми боремось за своє, а не претендуємо на чуже! І обов’язково переможемо!

До річниці з дня народження Великого Кобзаря в Моринцях презентували виставку його графічних робіт. Також у Звенигородці впродовж місяця в юрті Шевченка діятиме тематична експозиція.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

  • Facebook Черкаської ОВА
  • Facebook начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця
  • Телеграм-канал Ігоря Табурця  
  • Ватсап-канал Черкаської ОВА

Джерело