04 червня 2026, 11:45
Місто Сміла отримало 11 генераторних установок для забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення. Про це повідомив міський голова Сергій Ананко.
Допомога надійшла від німецького Благодійного фонду Blau-Gelbes Kreuz e.V. за сприяння Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА.
Генератори посилять стійкість критичної інфраструктури міста в умовах воєнного стану та можливих надзвичайних ситуацій.







Discussion about this post