Сніг у Полтавській громаді розчищають 24 одиниці техніки

logo-21.11.23-25-1024×640Анастасія Добряк08 січня 2024, 11:01

Снігоприбиральна техніка у Полтавській громаді працює цілодобово. До процесу залучили трактори з щітками та відвалами й нові комібновані дорожні машини, що розсипають протиожеледну суміш.

Про те, як розчищають сніг, 8 січня повідомили у пресслужбі Полтавської міської ради.

Де першочергово розчищають сніг у Полтаві

У пріоритеті комунальників наразі «червоні лінії», маршрути курсування громадського транспорту, під’їзди до критичної інфраструктури, спуски та підйоми.

Міська рада пише, що 282 двірників КП «ЖЕО №2» прибирають прибудинкові території, очищають від снігу зупинки громадського транспорту, вузькі тротуари. Для очищення від снігу парків, скверів та прилеглих до них територій залучили 40 людей.

Прибирання снігу в ПолтавіПрибирання снігу у Полтаві в грудні 2023

«Закликаємо водіїв не паркуватися обабіч вулиць і доріг, біля зупинок громадського транспорту аби не заважати працювати спецтехніці. А також бути уважними за кермом. При наближенні до пішохідних переходів і місць розташування навчальних та лікувальних установ закликаємо знижувати швидкість до мінімуму»,  пише ПМР.

Ситуація з прибиранням снігу в Полтаві

Цієї зими владі громади доводилося визнавати, що у Полтави не вистачає ресурсу для прибирання снігу. Члени виконавчого комітету під час засідання запитували начальник Управління житлово-комунального господарства Тараса Панасенка чому негода у Полтаві стала проблемою, яку комунальними не можуть розв’язати власними силами. Найбільше акцентували на тому, що прибирання міста не має системного вигляду: містом їздять поодинокі трактори чи самоскиди.

Він каже, що прибрати сніг не встигли, бо опади розпочалися о шостій ранку, а потім полтавці поїхали на роботу й дороги були уже завантажені. Через це можна було побачити припарковану снігоприбиральну техніку.

Помилки минулих снігопадів обіцяли врахувати.

ЗМІСТ писав, що

7 січня поблизу села Гільці рятувальникам довелося буксирувати автівку, що застрягла на дорозі. Нині в області погіршилася погода, тому місцевим рекомендують утриматися від подорожей.