Спілкується з медіумами, захоплюється батьком: Кім Кардаш’ян дала відверте інтерв’ю | Шоубизнес

  Спілкується з медіумами, захоплюється батьком: Кім Кардаш’ян дала відверте інтерв’юadmin

Зірка реаліті-шоу та блогерка Кім Кардаш’ян стала обличчям обкладинки британського журналу GQ і дала відверте інтерв’ю.

Кім Кардаш’ян в оригінальних образах, що нагадують кадри з культового фільму “Американський психопат”, з’явилася на обкладинці британського журналу GQ. Зірка реаліті-шоу дала відверте інтерв’ю, розповівши про свого батька, відомого адвоката Роберта Кардаш’яна, який помер 2003 року. Кім зізналася, що часто звертається до медіумів, спілкуючись із ним.

Кім Кардаш’ян стала однією з найвпливовіших особистостей у світі моди й сама запустила модний бренд Skims 2019 року, який тепер коштує 4 мільярди доларів.

Вона й раніше випускала косметику, парфуми, енергетичні напої під своїм ім’ям, але саме Skims виявився найбвдалішим проєктом. І це якщо не брати до уваги її сімейне реаліті-шоу, яке транслюється вже 24 сезони.

Компанія Skims, відома своїм інклюзивним підходом до розмірів і відтінків, народилася через розчарування Кім у тому, що вона не може знайти підходящу коригувальну білизну. Вона навіть фарбувала те, що в неї було, чайними пакетиками у ванній, щоб вона краще підходила до відтінку її шкіри.