Спільнота FUSION влаштує «найбільший джем» у своїй історії

10 грудня в київському клубі Atlas відбудеться останній у 2023 році джем формації FUSION. За словами організаторів, він триватиме три години та стане наймасштабнішим в історії формації.

Музиканти можуть зареєструватися на подію за посиланням та чекати погодження від команди проєкту.

Окрім власне джему, в програмі «гібридний перформативний сет» діджея Seba Korecky за участі таємних гостей, а також виступ гурту Михайла Галактионова з фанк-ф’южн-програмою.

View this post on Instagram

A post shared by FUSION (@fusionjams)

Лайнап:

16:00 — двері
16:30–19:30 — джем
19:30–20:00 — виступ квартета Михайла Галактионова
20:00–21:00 — сет Seba Korecky та друзів

20% коштів перерахують благодійному фонду Shields Ukraine на дрони для військових на Куп‘янському напрямку. Деталі про захід — в Instagram спільноти.

«Перед початком повномасштабного вторгнення ми вже влаштовували джем в Atlas, і цей захід став наймасштабнішим за весь час нашого існування. Тоді прийшли близько 1000 людей, кордонів сцени й авдиторії вже не було видно. Під кінець джему п’ять трубачів, два вокалісти, пара гітаристів, барабанщик і скрипач одночасно видавали таке, що це, звичайно, складно забути», — розповіла Настя Боброва з команди FUSION.

FUSION — це спільнота та однойменна серія джемів, концертів, на яких запрошені музиканти разом взаємодіють на сцені та імпровізують. Формація об’єднує молодих музикантів України та сприяє розвитку й поширенню сучасних напрямів джазу. 

Із початку повномасштабного вторгнення FUSION регулярно влаштовує благодійні заходи, де збирає гроші на ЗСУ та гуманітарну допомогу. Навесні 2023 року формація також відкрила лейбл сучасного українського джазу.