Справжній жах: одеський рятувальник розповів, як пережив повторний удар росіян по місту (фото) — Одеса

Дмитро Ільїн був одним з тих вогнеборців, які потрапили під повторний обстріл Одеси 15 березня.

Його історію оприлюднило обласне управління ДСНС.

Дмитро Ільїн служить рятувальником п’ять років. Такий вибір він зробив ще під час служби в армії — і жодного разу не пошкодував про це. Навіть попри те, що чоловікові довелося пережити справжній жах.

Дмитро згадує, що прибувши на місце обстрілу 15 березня, почув сильний вибух, а потім відчув страшний біль у ногах і зрозумів, що не може поворухнутися. Колеги, попри те, що чимало з них також отримали поранення, одразу винесли Дмитра з епіцентру подій та передали медикам, які вчасно надали йому необхідну допомогу.

Втім, залишати улюблену справу рятувальник не збирається.

Звичайно, буває небезпечно і навіть іноді страшно – це людський фактор, але незважаючи ні на що я виконую свою роботу і ні разу не засумнівався у своєму виборі. Я впевнений, що наша країна переможе це зло, – каже він.

А після війни чоловік мріє поїхати у подорож з дружиною.
За професіоналізм Дмитра нагородили відзнакою «За відвагу у надзвичайній ситуації».

Нагадаємо, вранці 15 березня рашисти завдали подвійного удару балістикою по Одесі. Другий «приліт» стався через деякий час після першого, коли вже на місце прибули рятівники та медики екстреної допомоги. Тоді, за даними ДСНС, двоє рятувальників загинули, а ще вісім отримали поранення. Всього поранення отримали 73 людини, та 21 людина загинула.

Залишити відповідь