Straytones зіграють сольний концерт разом з гуртом Stars & Mellow

Психоделічний бенд Straytones вперше за довгий час проведуть концерт у Києві разом з гуртом Stars & Mellow

Один із найдосвідченіших українських гуртів проведе свій сольний концерт 24 вересня на сцені культурного простору «Культ Мотив». Разом з Straytones виступить гурт Stars & Mellow. Квитки можна придбати за посиланням. Частина прибутку з концерту відправиться до фонду Musicians Defend Ukraine.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by kontrabass (@kontrabass.promo)

Цього року Straytones здійснили благодійний тур Європою, проте в Україні сольні концерти музикантів проходять рідко. Гурт зіграє композиції з останнього альбому Magic Green River Swimmin’ & Stunning Tarzanka Experience, про який ми писали раніше.  Також Straytones представить декілька нових пісень написаних українською мовою.

На концерті Stars & Mellow зіграють наживо останній і на цей момент єдиний доступний для прослуховування альбом «Ki Fi».

Straytones — психоделічний рок-гурт з Києва. У своїй творчості колектив поєднує психоделічне, гаражне та сьорф-рокове звучання. Гурт наразі випустив два повноформатні альбоми та два мініальбоми. Stars & Mellow — рок-колектив, що виник у Києві в 2014 році. Гурт поєднує різні музичні жанри, але найбільш помітний вплив року шістдесятих на їх творчість.