Структура Щастя презентує новий альбом «Вовк»

27 жовтня у клубі Atlas відбудеться великий сольний концерт молодої виконавиці Структури Щастя (Ліза Углач).

Перед презентацією альбому «Вовк» відбудеться виступ vioria з драйвовими піснями у жанрі кітті-рок. У своїх піснях співачка відверто розповідає про почуття, знайомі кожному підлітку.

View this post on Instagram

A post shared by kontrabass (@kontrabass.promo)

Нещодавно Ліза представила свій другий альбом «Вовк», у якому яскраво поєднала відчуття хаосу, драм-н-бейс, гіперпоп і місцями вічхаус.

Напередодні події ми вирішили запитати у Структури Щастя більше про альбом, турботу про ментальне здоровʼя та що очікувати від концерту:

​​Що символізують Кролик і Вовк, образ якого ти намагаєшся перемогти на альбомі? 

У цьому альбомі я вирішила не вдаватись до метафоризмів, адже головною метою було написати так, аби кожен мав простір для особистих роздумів. Для мене «Вовк» — про кризу та самодеструкцію. Кролик і Вовк — це більш іронічні персонажі, сатира на людей, які так само, як і Кролик, вигадують собі проблеми, і врешті зустрічають наслідки. 

Які теми піднімаються на альбомі «Вовк»? 

Синдром бога (персонаж підлаштовує весь світ під себе та свої інтереси, манія і велич засліплюють йому очі. З цього маємо рядки «Змалку, палко тремтячи за згадку дяка», «Моя черга бути на місці Бога», «Ходіть мені на сповідь», «Бог давно загинув»). Самодеструкція (вдавання себе тим, ким ти не є, страх і неприйняття самого себе: «Я плід хороших експериментів», «Чи не розпався ще мій екзомавзолей?», «Це свідомі ґрати»); рефлексія («Чи знаєш ти?», «Глузд», «Тригер»); вигадування проблем; наслідки від бездіяльності та наших дій.

На декількох піснях згадується Бог — інколи ти сама перетворюєшся у текстах на Бога. Яку роль він відіграє у твоїй музиці?

Використання слова «Бог» у моїх піснях — це не відсилка до релігії чи Ніцше. Радше вдавання до психологічних станів манії та піднесення.

Яку особисту проблему ти хотіла розказати на повноформатнику?

Я не хочу прямо відповідати на це запитання, але загально бачу альбом більше як збірник особистих вражень від життя. Я зараз активно працюю над собою, а «Вовк» для мене залишиться періодом, який я змогла подолати. 

На альбомі часто піднімаються питання тривожності та депресії. Ти намагалася розповісти про власні проблеми чи просто підняти проблематику турботи про власне психічне здоровʼя?

Особисті проблеми я не афішую, але мене насправді дуже турбує романтизація психологічних розладів. Хотілося б звернути увагу людей на те, що це не весело/цікаво/романтично/красиво. Це хвороби, часто невиліковні, які потребують постійної роботи над собою. Тому не нехтуйте своїм здоровʼям і за потреби звертайтесь до спеціалістів.

Структура Щастя

Як змінилося твоє життя за останній рік після виходу «Смуги»? Чи усвідомлюєш ти свою важливість у контексті творення нової української сцени? 

Моє сприйняття світу та цінності постійно змінюються. Багато над чим ще треба працювати. Насправді я не очікувала, що все відбудеться настільки швидко. Це величезна відповідальність перед моїми слухачами, друзями та рідними. І в моменті я не була до цього готова. Я не маю права на помилку під обсерваторськими поглядами. Саме це трактує соціум, який ми самі створили та підтримуємо. 

Чого нам очікувати на твоєму великому сольнику?

Я думаю, буде гарно, ми багато що вдосконалювали та піднімали рівень. З найголовнішого: нова програма, новий мерч. Хочеться, аби цей концерт запамʼятався усім, хто прийде. Ми постараємось для цього.

Купити квитки на концерт Структури Щастя ви можете за посиланням.

Структура Щастя — українська виконавиця, яку щомісяця на Spotify слухає майже 400 тисяч людей. Як і чимало однолітків, дівчина починала з російськомовного поп-пaнку, але зараз її творчість — повністю українськомовна суміш електроніки з різноманітними стилями.